Όλα τα αποτελέσματα της Γ’ εθνικής όλων των ομίλων

1ος όμιλος

Αετός Ορφανού-Αλέξανδρος Κιλκίς 0-0 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 9/2-15:00)
Κεραυνός Πέρνης-Πανσερραϊκός 1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 9/2-15:00)
Εθνικός Σιδηροκάστρου-ΑΕ Καλαμπακίου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Καβάλα-Νέστος Χρυσούπολης 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟ Κοσμίου-Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3-3 ΤΕΛΙΚΟ
Ασπίδα Ξάνθης-Ορφέας Ξάνθης 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Άρης Αβάτου-Απόλλων Παραλιμνίου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

2ος όμιλος

Βέροια-ΠΑΟ Κουφαλίων 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Άρης Παλαιοχωρίου-Ολυμπιακός Κυμίνων 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αλμωπός Αριδαίας-Μελιτέας Μελίτης 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΠΕ Λαγκαδά-Αγροτικός Αστέρας 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΟ Τρίγλιας-Εδεσσαϊκός 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ερμής Αμυνταίου-ΑΣ Γιαννιτσά 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Μακεδονικός-Νίκη Αγκαθιάς 2-3 ΤΕΛΙΚΟ

3ος όμιλος

ΑΕ Λευκίμμης-Ναυπακτιακός Αστέρας 2-0 ΤΕΛΙΚΟ (14:00)
Τηλυκράτης Λευκάδας-Σούλι Παραμυθιάς 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Κρόνος Αργυράδων-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Μακεδονικός Φούφα 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Φλωριάδας-Γρεβενά Αεράτα 0-3 α.α
Θεσπρωτός-Μακεδονικός Σιάτιστας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Θρίαμβος Σερβιανών

4ος όμιλος

Απόλλων Μακρυχωρίου-ΑΟ Σελλάνων 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΓΣ Αλμυρού-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Νίκη Βόλου-Αστέρας Ιτέας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-ΑΣ Μετέωρα 3-3 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Στυλίδας-Ολυμπιακός Βολου 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Φωκικός-Πιερικός 2-3 ΤΕΛΙΚΟ
Θησέας Αγριάς-Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0 α.α

5ος όμιλος

Ιωνικός-Ατρόμητος Πειραιά 5-0 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός-ΑΟ Επισκοπής 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Νεάπολης-ΑΟ Παλαιόχωρας 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
Αμπελακιακός-Ατσαλένιος 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Κερατσίνι-ΟΦ Ιεράπετρας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Γιούχτας-Προοδευτική 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

6ος όμιλος

Νίκη Τραγανού-Διαγόρας 1-2 ΤΕΛΙΚΟ (12:30)
Ιάλυσος-Θύελλα Ραφήνας 2-0 ΤΕΛΙΚΟ (13:30)
Αχαρναϊκός-Πανηλειακός 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Πανμοβριακός 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Παλληνιακός-ΠΑΟ Βάρδας 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Παναιγιάλειος-Φοίβος Κρεμαστής (Δευτέρα 11/2-15:00)

Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας

7ος όμιλος – 16η αγωνιστική

Κόρινθος-Χαραυγιακός 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Απόλλων Ερέτριας-Άγιοι Ανάργυροι 2-5 ΤΕΛΙΚΟ
Καλλιθέα-Άγιος Ιερόθεος 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Θύελλα Καμαρίου-Πανθηραϊκός 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αιολικός-Ηλυσιακός 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αιγάλεω-Χάλκιδα 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

8ος όμιλος

Ένωση Λέρνας-ΑΟ Εικοσιμίας 5-0 ΤΕΛΙΚΟ (14:00)
Μανδραϊκός-ΑΟ Υπάτου 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Παναρκαδικός-Παναργειακός 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Κατασταρίου-Ασπρόπυργος 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
Καλαμάτα-ΑΕ Πελλάνας 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αστέρας Βλαχιώτη-Ερμιονίδα 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Πάμισος-Αμβρυσσέας Διστόμου 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *